Amphenol Anytek V91851520000G
Part No.:
V91851520000G
Description:
TERM BLOCK RCPT 18POS 5.08MM
Shipping
V91851520000G Information
Number of Positions:
18
Positions Per Level:
18
Pitch:
0.200" (5.08mm)
Current - UL:
12 A
Voltage - UL:
300 V
Operating Temperature:
-40°C ~ 115°C