Amphenol Anytek V91751520000G
Part No.:
V91751520000G
Description:
TERM BLOCK RCPT 17POS 5.08MM
Shipping
V91751520000G Information
Number of Positions:
17
Positions Per Level:
17
Pitch:
0.200" (5.08mm)
Current - UL:
12 A
Voltage - UL:
300 V
Operating Temperature:
-40°C ~ 115°C