Amphenol Anytek V52431500000G
Part No.:
V52431500000G
Description:
TERM BLOCK RCPT 24POS 3.81MM
Shipping
V52431500000G Information
Number of Positions:
24
Positions Per Level:
24
Pitch:
0.150" (3.81mm)
Mounting Type:
Board Mount
Current - UL:
8 A
Voltage - UL:
300 V
Operating Temperature:
-40°C ~ 115°C