Amphenol Anytek V52231530000G
Part No.:
V52231530000G
Description:
TERM BLOCK RCPT 22POS 3.81MM
Shipping
V52231530000G Information
Number of Positions:
22
Positions Per Level:
22
Pitch:
0.150" (3.81mm)
Mounting Type:
DIN Rail
Current - UL:
8 A
Voltage - UL:
300 V
Operating Temperature:
-40°C ~ 115°C