Vishay Dale TNPW080534K0BECN
Part No.:
TNPW080534K0BECN
Description:
RES 34K OHM 0.1% 1/8W 0805
Shipping
TNPW080534K0BECN Information
Resistance:
34 kOhms
Tolerance:
±0.1%
Power (Watts):
0.125W, 1/8W
Temperature Coefficient:
±25ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height - Seated (Max):
0.022" (0.55mm)