Amphenol Anytek TI0401500000G
Part No.:
TI0401500000G
Description:
TERM BLK 4POS SIDE ENTRY 5MM PCB
Shipping
TI0401500000G Information
Positions Per Level:
4
Pitch:
0.197" (5.00mm)
Current:
16 A
Voltage:
300 V