Amphenol Anytek TI0301800000G
Part No.:
TI0301800000G
Description:
TERM BLK 3POS SIDE ENTRY 5MM PCB
Shipping
TI0301800000G Information
Positions Per Level:
3
Pitch:
0.197" (5.00mm)
Current:
16 A
Voltage:
300 V