Amphenol Anytek TC080303C500G
Part No.:
TC080303C500G
Description:
TERM BLK 8POS SIDE ENTRY 5MM PCB
Shipping
TC080303C500G Information
Positions Per Level:
8
Pitch:
0.197" (5.00mm)
Current:
15 A
Voltage:
300 V