Amphenol Anytek TC0723620000G
Part No.:
TC0723620000G
Description:
TERM BLK 7P SIDE ENT 5.08MM PCB
Shipping
TC0723620000G Information
Positions Per Level:
7
Pitch:
0.200" (5.08mm)
Current:
15 A
Voltage:
300 V