Amphenol Anytek TC0723020000G
Part No.:
TC0723020000G
Description:
TC-5.08-7P BLACK ; "-" TRIVALEN
Shipping
TC0723020000G Information
Positions Per Level:
7
Pitch:
0.200" (5.08mm)
Current:
15 A
Voltage:
300 V