Amphenol Anytek TC070362A500G
Part No.:
TC070362A500G
Description:
TERM BLK 7POS SIDE ENTRY 5MM PCB
Shipping
TC070362A500G Information
Positions Per Level:
7
Pitch:
0.197" (5.00mm)
Current:
15 A
Voltage:
300 V