Amphenol Anytek TC0623620000G
Part No.:
TC0623620000G
Description:
TERM BLK 6P SIDE ENT 5.08MM PCB
Shipping
TC0623620000G Information
Positions Per Level:
6
Pitch:
0.200" (5.08mm)
Current:
15 A
Voltage:
300 V