Amphenol Anytek TC0623020000G
Part No.:
TC0623020000G
Description:
TC-5.08-6P BLACK ; "-" TRIVALEN
Shipping
TC0623020000G Information
Positions Per Level:
6
Pitch:
0.200" (5.08mm)
Current:
15 A
Voltage:
300 V