Amphenol Anytek TC060303C500G
Part No.:
TC060303C500G
Description:
TERM BLK 6POS SIDE ENTRY 5MM PCB
Shipping
TC060303C500G Information
Positions Per Level:
6
Pitch:
0.197" (5.00mm)
Current:
15 A
Voltage:
300 V