Amphenol Anytek TC0523620000G
Part No.:
TC0523620000G
Description:
TERM BLK 5P SIDE ENT 5.08MM PCB
Shipping
TC0523620000G Information
Positions Per Level:
5
Pitch:
0.200" (5.08mm)
Current:
15 A
Voltage:
300 V