Amphenol Anytek TC050362A500G
Part No.:
TC050362A500G
Description:
TERM BLK 5POS SIDE ENTRY 5MM PCB
Shipping
TC050362A500G Information
Positions Per Level:
5
Pitch:
0.197" (5.00mm)
Current:
15 A
Voltage:
300 V