Amphenol Anytek TC0323500000G
Part No.:
TC0323500000G
Description:
TC-5.08-3P GREEN ; "-" ZINC TAI
Shipping
TC0323500000G Information
Positions Per Level:
3
Pitch:
0.197" (5.00mm)
Current:
15 A
Voltage:
300 V