Amphenol Anytek TC0203500000G
Part No.:
TC0203500000G
Description:
TC-5.0-2P GREEN ; "-" ZINC TAIL
Shipping
TC0203500000G Information
Positions Per Level:
2
Pitch:
0.197" (5.00mm)
Current:
15 A
Voltage:
300 V