T60405R6123X220.pdf
Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | T60405R6123X220 |
| Manufacturer | VACUUMSCHMELZE |
| Package/Case | Horizontal, 4 PC Pin |
| Filter Type | - |
| Number of Lines | 2 |
| Impedance @ Frequency | 500 Ohms @ 100 kHz |
| Current Rating (Max) | 470 µH @ 100 kHz |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 20.5A |
| Voltage Rating - DC | - |
| Voltage Rating - AC | - |
| Operating Temperature | - |
| Ratings | -40°C ~ 130°C |
| Approval Agency | - |
| Features | - |
| Mounting Type | - |
| Size / Dimension | - |
| Height (Max) | - |
The following parts include "T60405R6123X220" in Silicon Labs T60405R6123X220.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.