American Electrical Inc. T-312-762M3
Part No.:
T-312-762M3
Description:
TERM BLK 3P SIDE ENT 7.62MM PCB
Shipping
T-312-762M3 Information
Positions Per Level:
3
Pitch:
0.300" (7.62mm)
Current:
16 A
Voltage:
300 V