American Electrical Inc. T-312-750M3
Part No.:
T-312-750M3
Description:
TERM BLK 3POS SIDE ENT 7.5MM PCB
Shipping
T-312-750M3 Information
Positions Per Level:
3
Pitch:
0.295" (7.50mm)
Current:
16 A
Voltage:
300 V