Elna America RV2-50V010MB55U-R
Part No.:
RV2-50V010MB55U-R
Manufacturer:
Elna America
Category:
Aluminum Electrolytic Capacitors
Package:
Description:
CAP ALUM 50V 10UF 20% 5MM