Vishay Dale RCV251275M0JNEGAT
Part No.:
RCV251275M0JNEGAT
Description:
RCV2512-AT 200 75M 5% E67 E3
Shipping
RCV251275M0JNEGAT Information
Resistance:
75 MOhms
Tolerance:
±5%
Power (Watts):
1W
Temperature Coefficient:
±200ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 155°C
Size / Dimension:
0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Height - Seated (Max):
0.028" (0.70mm)