Sullins Connector Solutions RCC15HEYN
Part No.:
RCC15HEYN
Description:
CONN EDGE DUAL FMALE 15POS 0.100
Shipping
RCC15HEYN Information
Card Thickness:
0.062" (1.57mm)
Pitch:
0.100" (2.54mm)
Operating Temperature:
-65°C ~ 125°C