Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | PD4859J5050S2HF |
| Manufacturer | TTM Technologies, Inc. |
| Package/Case | 0805 (2012 Metric) |
| Series | Xinger® |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | Active |
| Insertion Loss | 0.7dB |
| Frequency | 4.8 GHz ~ 5.9 GHz |
| Specifications | Isolation (Min) 14dB, 10.3dB Return Loss |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.050" W (2.00mm x 1.27mm) |
The following parts include "PD4859J5050S2HF" in Silicon Labs PD4859J5050S2HF.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.