
| Image | ![]() |
| Part Number | PANTILT5015LWH |
| Manufacturer | VIETES |
| Series | * |
| Packaging | Case |
| Product Status | Active |
| Type | Human Assist (Cobot) |
| Number of Axes | 2 |
| Maximum Payload | 12kg |
| Work Area (Reach) | - |
| Footprint | 7.362" L x 3.937" W x 9.134" H (187.00mm x 100.00mm x 232.00mm) |
| Features | - |
| Operating Temperature | -30°C ~ 60°C |
| Ingress Protection | IP67 |
The following parts include "PANTILT5015LWH" in Silicon Labs PANTILT5015LWH.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.