Amphenol Anytek OQ2412500300G
Part No.:
OQ2412500300G
Description:
TERM BLOCK HDR 24POS VERT 3.5MM
Shipping
OQ2412500300G Information
Pitch:
0.138" (3.50mm)
Header Orientation:
Vertical
Current - UL:
10 A
Voltage - UL:
300 V
Color:
Green
Operating Temperature:
-40°C ~ 115°C