Amphenol Anytek OQ2371500000G
Part No.:
OQ2371500000G
Description:
TERM BLOCK HDR 23POS VERT 5MM
Shipping
OQ2371500000G Information
Pitch:
0.197" (5.00mm)
Header Orientation:
Vertical
Current - UL:
20 A
Voltage - UL:
300 V
Color:
Green
Operating Temperature:
-40°C ~ 115°C