Amphenol Anytek OQ2271500000G
Part No.:
OQ2271500000G
Description:
TERM BLOCK HDR 22POS VERT 5MM
Shipping
OQ2271500000G Information
Series:
06-500
Pitch:
0.197" (5.00mm)
Header Orientation:
Vertical
Current - UL:
12 A
Voltage - UL:
300 V
Color:
Green
Operating Temperature:
-40°C ~ 115°C