Amphenol Anytek OQ2212810300G
Part No.:
OQ2212810300G
Description:
TERM BLOCK HDR 22POS 90DEG 3.5MM
Shipping
OQ2212810300G Information
Number of Positions:
22
Positions Per Level:
22
Pitch:
0.138" (3.50mm)
Header Orientation:
90°, Right Angle
Current - UL:
10 A
Voltage - UL:
300 V
Color:
Gray
Operating Temperature:
-40°C ~ 115°C