Amphenol Anytek OQ2154500300G
Part No.:
OQ2154500300G
Description:
TERM BLOCK HDR 21POS VERT 5.08MM
Shipping
OQ2154500300G Information
Pitch:
0.200" (5.08mm)
Header Orientation:
Vertical
Current - UL:
20 A
Voltage - UL:
300 V
Color:
Green
Operating Temperature:
-40°C ~ 115°C