Amphenol Anytek OQ17B1800000G
Part No.:
OQ17B1800000G
Description:
TERM BLOCK HDR 17POS VERT 2.5MM
Shipping
OQ17B1800000G Information
Pitch:
0.098" (2.50mm)
Header Orientation:
Vertical
Current - UL:
4 A
Voltage - UL:
150 V
Color:
Gray
Operating Temperature:
-40°C ~ 115°C