Amphenol Anytek NB0470850000G
Part No.:
NB0470850000G
Description:
TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5MM
Shipping
NB0470850000G Information
Pitch:
0.197" (5.00mm)
Mounting Type:
Panel Mount, Snap-In
Current - UL:
8 A
Voltage - UL:
300 V
Operating Temperature:
-40°C ~ 115°C