MAADSS0008TR-3000.pdf
Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | MAADSS0008TR-3000 |
| Manufacturer | MACOM Technology Solutions |
| Package/Case | SC-74A, SOT-753 |
| Series | - |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | Active |
| Attenuation Value | 15dB |
| Frequency Range | 0 Hz ~ 2 GHz |
| Power (Watts) | - |
| Impedance | 50 Ohms |
| Grade | - |
| Qualification | - |
The following parts include "MAADSS0008TR-3000" in Silicon Labs MAADSS0008TR-3000.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.