Amphenol Anytek KI2450520000G
Part No.:
KI2450520000G
Description:
TERM BLOCK PLUG 24POS STR 5.08MM
Shipping
KI2450520000G Information
Number of Positions:
24
Positions Per Level:
24
Pitch:
0.200" (5.08mm)
Current - UL:
10 A
Voltage - UL:
300 V