Amphenol Anytek KI2150530000G
Part No.:
KI2150530000G
Description:
TERM BLOCK PLUG 21POS STR 5.08MM
Shipping
KI2150530000G Information
Number of Positions:
21
Positions Per Level:
21
Pitch:
0.200" (5.08mm)
Current - UL:
10 A
Voltage - UL:
300 V