Amphenol Anytek KI1850530000G
Part No.:
KI1850530000G
Description:
TERM BLOCK PLUG 18POS STR 5.08MM
Shipping
KI1850530000G Information
Number of Positions:
18
Positions Per Level:
18
Pitch:
0.200" (5.08mm)
Current - UL:
10 A
Voltage - UL:
300 V