Amphenol Anytek KI1750530000G
Part No.:
KI1750530000G
Description:
TERM BLOCK PLUG 17POS STR 5.08MM
Shipping
KI1750530000G Information
Number of Positions:
17
Positions Per Level:
17
Pitch:
0.200" (5.08mm)
Current - UL:
10 A
Voltage - UL:
300 V