Amphenol Anytek KE3452530000G
Part No.:
KE3452530000G
Description:
TERM BLOCK HDR 34POS 5.08MM
Shipping
KE3452530000G Information
Number of Positions:
34
Positions Per Level:
17
Pitch:
0.200" (5.08mm)
Header Orientation:
90°, Right Angle
Current - UL:
12 A
Voltage - UL:
300 V
Operating Temperature:
-40°C ~ 115°C