Amphenol Anytek KD1350520000G
Part No.:
KD1350520000G
Description:
TERM BLOCK PLUG 13POS STR 5.08MM
Shipping
KD1350520000G Information
Number of Positions:
13
Positions Per Level:
13
Pitch:
0.200" (5.08mm)
Current - UL:
12 A
Voltage - UL:
300 V
Operating Temperature:
-40°C ~ 115°C