Sensata-Airpax IULK1-1-53-50.0-AK-01
Part No.:
IULK1-1-53-50.0-AK-01
Shipping
IULK1-1-53-50.0-AK-01 Information
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V