Amphenol Anytek HW2350800000G
Part No.:
HW2350800000G
Description:
TERM BLOCK PLUG 23POS STR 5.08MM
Shipping
HW2350800000G Information
Number of Positions:
23
Positions Per Level:
23
Pitch:
0.200" (5.08mm)
Current - UL:
10 A
Voltage - UL:
300 V
Color:
Gray
Operating Temperature:
-40°C ~ 115°C