Amphenol Anytek HW1950850000G
Part No.:
HW1950850000G
Description:
TERM BLOCK PLUG 19POS STR 5.08MM
Shipping
HW1950850000G Information
Pitch:
0.200" (5.08mm)
Current - UL:
10 A
Voltage - UL:
300 V
Color:
Gray
Operating Temperature:
-40°C ~ 115°C