Amphenol Anytek HW0570530000G
Part No.:
HW0570530000G
Description:
TERM BLOCK PLUG 5POS STR 5MM
Shipping
HW0570530000G Information
Pitch:
0.197" (5.00mm)
Current - UL:
10 A
Voltage - UL:
300 V
Color:
Green
Operating Temperature:
-40°C ~ 115°C