Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components HVR3700002204FA100
Part No.:
HVR3700002204FA100
Description:
HVR37 1% A1 2M2
Shipping
HVR3700002204FA100 Information
Packaging:
Cut Tape (CT)
Resistance:
2.2 MOhms
Tolerance:
±1%
Power (Watts):
0.5W, 1/2W
Temperature Coefficient:
±200ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 155°C
Size / Dimension:
0.157" Dia x 0.394" L (4.00mm x 10.00mm)