Amphenol Anytek HM0350800000G
Part No.:
HM0350800000G
Description:
TERM BLK 3POS TOP ENT 5.08MM PCB
Shipping
HM0350800000G Information
Positions Per Level:
3
Pitch:
0.200" (5.08mm)
Current:
8 A
Voltage:
250 V