Amphenol Anytek HM0280810000G
Part No.:
HM0280810000G
Description:
TERM BLK 2POS TOP ENTRY 10MM PCB
Shipping
HM0280810000G Information
Positions Per Level:
2
Pitch:
0.394" (10.00mm)
Current:
8 A
Voltage:
250 V