Amphenol Anytek HI1301530000G
Part No.:
HI1301530000G
Description:
TERM BLOCK PLUG 13POS STR 5MM
Shipping
HI1301530000G Information
Pitch:
0.197" (5.00mm)
Current - UL:
8 A
Voltage - UL:
300 V
Operating Temperature:
-40°C ~ 115°C