Amphenol Anytek HI0321530000G
Part No.:
HI0321530000G
Description:
TERM BLOCK PLUG 3POS STR 7.5MM
Shipping
HI0321530000G Information
Number of Positions:
3
Positions Per Level:
3
Pitch:
0.295" (7.50mm)
Current - UL:
8 A
Voltage - UL:
300 V
Operating Temperature:
-40°C ~ 115°C