Amphenol Anytek HG0400500000G
Part No.:
HG0400500000G
Description:
TERM BLOCK 4POS 45DEG 5MM PCB
Shipping
HG0400500000G Information
Positions Per Level:
4
Pitch:
0.197" (5.00mm)
Current:
15 A
Voltage:
300 V